Відповідно до статті 24 Закону України «Про освіту» управління закладом освіти в межах повноважень, визначених законами та установчими документами цього закладу, здійснюють:

- засновник – Мереф’янська міська рада; уповноважений орган управління - Відділ освіти Мереф’янської міської ради;

- керівник закладу освіти – Коваль Валентина Євгенівна;

- колегіальний орган управління закладу освіти – педагогічна рада;

- колегіальний орган громадського самоврядування - рада ліцею.

УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ

• органи колегіального управління школою (конференція, рада школи, педагогічна рада, нарада при директорі);
  • адміністрація школи (директор, його заступники);
  • органи громадського самоврядування (учнівське самоврядування, учителів (профком), батьків (батьківський комітет).

Вищим колегіальним органом громадського самоврядування закладу освіти є загальні збори (конференція) колективу закладу освіти.

УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛІЦЕЮ:

Управління закладом освіти є складною системою з багатьма внутрішніми взаємозв'язками. Його ефективність багато в чому залежить від правильного розподілу обов'язків в адміністрації школи, до якої належать директор та заступники.

ОРГАНИ ГРОМАДСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ:

З метою демократизації управління, налагодження зворотного зв'язку, поточного коригування управлінських рішень у ліцеї діють органи громадського самоврядування учнів, учителів (профспілковий комітет), батьків (батьківський комітет), повноваження яких визначає статут школи. Вони є дієвим засобом формування громадської думки, сприяють діалогізації взаємин з адміністрацією.