Основні завдання й напрямки роботи бібліотеки:

1. Виховання свідомого ставлення до свого здоров'я, як найголовнішої соціальної цінності, формування гігієнічних звичок, принципу здорового способу життя, збере­ження фізичного здоров'я учнів, стимулювання в молоді прагнення до здорового способу життя.
  2. Сприяння збереженню, відродженню й розвитку культури, задоволенню запитів учнів за шкільною програмою з історії рідного краю й української держави.
  3. Надання допомоги у вивченні державної української мови й лі­тератури.
  4. Надання допомоги учням в моральному, духовному, фізичному й естетичному розвитку. Приймати, розуміти, допомагати, любити, сприяти й радіти успіху — розвивати кращі моральні якості в учнівській молоді.
  5. Допомога учням у творчому оволодінні знаннями, підготовка до свідомого життя в дусі взаєморозуміння й високої культури, вести роботу із прищеплювання учням любові до читання, продовжити роботу з відродження духовності, морального й естетичного виховання.
  6. Удосконалювати форми й методи роботи із читачами, поліпшувати інформаційно-бібліогра­фічне обслуговування вчителів і учнів.
  7. Щодня при безпосередньому спілкуванні із читачами приймати найбільш доцільні для кожної конкретної ситуації форми впливу на читання дитини — рекомендаційні бесіди, бесіди про прочитане, індивідуальні консультації біля стендів, аналіз читацького формуляра.

/Files/images/DSCN2150.jpg