Перші відомості про цей навчальний заклад поринають у XIX століття.

/Files/images/Рисунок1.jpg

В 1886 році на вільному майдані було збудовано дерев'яне приміщення, в якому розмістилася церковно-приходська школа. Проіснувала вона до 1893 року. Завідував школою Сидоренко Георгій Кирилович. Потім в цьому приміщенні розміщалася жіноча школа.

/Files/images/Слайд2.JPG

Статус десятирічної школа одержала в 1921 році. Була зруйнована церква, яка знаходилася на місці сучасного спортивного майданчика.

З 1931 по 1941 рік очолював школу Бриль Іван Якович, людина творчих пошуків, відповідального ставлення до педагогічної справи. В тяжкі воєнні роки, в приміщенні школи розміщувався шпиталь.

/Files/images/Слайд3.JPG

Коли Мерефу визволили, приміщення почали піднімати з руїн, снаряди потрапили прямо в класні кімнати. З 1944 року школа починає працювати під керівництвом Романенка Трохима Петровича. Головна мета - залучити до навчання тих дітей, які не здобували знання в окупаційний період.

/Files/images/Слайд4.JPG

З 1952 по 1958 рік директором школи працювала Ковальова Галина Юхимівна.

/Files/images/Слайд5.JPG

У 1958 році Мереф'янську середню школу № 2 очолила Куропатенко Ганна Максимівна, яка пройшла всі негаразди Великої Вітчизняної війни і віддала навчальному закладу 20 років. Ці люди завжди будуть у пам′яті вдячних мереф′ян.

/Files/images/Слайд6.JPG

З 1978 по 1989 рік школу очолював її випускник Івановський Сергій Васильович. Педагогічний колектив під його керівництвом ставив за мету введення інновацій, було відкрито комп'ютерний клас, музей бойової слави.

/Files/images/Слайд7.JPG

З 1989 по 2001 рік директор закладу – його випускниця Даниленко Людмила Михайлівна.

/Files/images/Слайд8.JPG

У 2001 році директором школи призначено Коваль Валентину Євгенівну, яка побачила широкі перспективи профільної освіти. Під її керівництвом у 2004 році відбулася реорганізація Мереф′янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 у Мереф′янський медичний ліцей.

/Files/images/коваль.jpg

2017 року Мереф`янський медичний ліцей було реорганізовано у КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ`ЯНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЛІЦЕЙ" МЕРЕФ`ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Не можна не відзначити ще одного директора - директора відмінного музею бойової слави Майбороду Таїсу Іванівну, відмінника освіти України, почесного громадянина міста Мерефи та Харківського району, почесного голову ради ветеранів міста Мерефи, яка протягом 31 року очолює роботу музею. Декілька поколінь вийшли зі стін школи зі званням - екскурсовод музею. Неодноразові перемоги на Всеукраїнських, обласних та районних конкурсах пошукової та краєзнавчої роботи примножували славу рідного навчального закладу.

/Files/images/Слайд9.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.