Наші здобутки:

2005, 2009 - ліцей - лауреат виставки-конкурсу "Освіта Харківщини ХХІ століття".

2007 - присвоєння почесного звання "Лідери освіти".

2009 - перемога в обласному конкурсі "Навчальний заклад року".

2009 - нагородження почесним знаком "Флагмани освіти і науки України".

2010 - встановлення почесного звання "Зразковий навчальний заклад Харківської області".

нагороди

2011 - Диплом ІІ ступеню Виставки "Освіта Харківщини"

2012 - Диплом Відділу освіти Харківської районної державної адміністрації за ІІ місце у районному огляді на кращий веб-сайт навчального закладу

2012/2013 н.р.

Грамота за І місце у загальному рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за підсумками 2012/2013 навчального року

Грамота за ІІІ місце в огляді готовності загальноосвітніх навчальних закладів району до роботи у 2013/2014 навчальному році

Грамота за І місце за результатами рейтингування у 2012/2013 навчальному році серед загальноосвітніх навчальних закладів для обдарованої молоді.

Диплом І ступеня Департаменту науки і освіти облдержадміністрації за перемогу у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Грамота Начальника Харківського гарнізону за І місце в обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри "Зірниця" у Харківській області

Диплом Відділу освіти за І місце у районному етапі ХІ Всеукраїнського турніру юних біологів

Диплом Відділу освіти за ІІ місце у районному етапі ХХ Всеукраїнського турніру юних хіміків

Грамота Відділу освіти за ІІ місце у районній комплексній Спартакіаді учнівської молоді зі спортивного туризму

Грамота Відділу освіти за І місце в районних змаганнях Спартакіади "Спорт протягом життя" "Козацький гарт"

Грамота Відділу освіти за ІІ місце у районній Спартакіаді "Спорт протягом життя"

2013/2014 навчальний рік

Конкурс-захист МАН

Переможці районного етапу:

1. Калініченко Дарина – секція «Медицина»

2. Петренко Аліна – секція «Педагогіка»

3. Мельник Анастасія – секція «Психологія»

4. Рішко Вікторія – секція «Психологія»

5. Мітрушина Анастасія – секція «Соціологія»

6. Худякова Тетяна – секція «Соціологія»

7. Папуця Анастасія – секція «Українська література»

8. Новікова Анастасія – секція «Валеологія»

9. Донець Анастасія – секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

10. Піскачов Ярослав – секція «Експериментальна фізика»

11. Фішензон Ілля – секція «Прикладна математика»

12. Бабенко Аліна – секція «Екологія»

13. Курочкіна Кристина – секція «Ветеринарія та зоотехнія»

14. Пилипенко Дарина – секція «Зоологія, ботаніка»

15. Барбашов Олексій – секція «Фольклористика»

З них 9 учнів взяли участь в обласному етапі, здобули перемогу наступні:

1.Калініченко Дарина – секція «Медицина»

2. Петренко Аліна – секція «Педагогіка»

3. Мельник Анастасія – секція «Психологія»

4. Худякова Тетяна – секція «Соціологія»

5. Новікова Анастасія – секція «Валеологія»

6. Піскачов Ярослав – секція «Експериментальна фізика»

Команда юних біологів посіла ІІ місце, команда юних хіміків І місце у районних турнірах.

Команда «Спалах» виборола перемогу в обласному фестивалі Дружин юних пожежних.

Загін «Респект» став переможцем обласного етапу військово-спортивної патріотичної гри «Зірниця».

Команда «Юмед» перемогла в районному фестивалі «За здоровий спосіб життя».

2014/2015 навчальний рік

13 учнів ліцею стали переможцями конкурсу-захисту МАН України; 7 педагогів закладу здобули визнання на виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій; команда «Спалах» - переможець фестивалю дружин юних пожежних серед школярів Харківської області; команда «ЮМЕД» посіла ІІ місце в конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій ІІ (регіонального)етапу VІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»; вчитель хімії Калініченко Л.М. – переможець виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття».

2015/2016 навчальний рік

Учні ліцею стали переможцями конкурсу-захисту МАН України; педагоги закладу здобули визнання на виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій; команда «Спалах» - переможець фестивалю дружин юних пожежних серед школярів Харківської області; загін «Нащадки Сірка» - переможець районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

2016/2017 навчальний рік

4 учні ліцею стали переможцями конкурсу-захисту МАН України; команда «Спалах» - переможець фестивалю дружин юних пожежних серед школярів Харківської області; заклад відзначений дипломом ІІ ступеня на ХХХХVІІ обласній виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: профільна, опорна, авторська»; ліцей – учасник Всеукраїнської програми «Демократична школа».

/Files/images/дюп2.JPG

/Files/images/дюп1.JPG