Літня школа МАН

25 червня розпочалася подорож юних науковців Мереф*янського медичного ліцею до узбережжя Чорного моря. Закарян Асмік, Калашнік Роман, Тимченко Катерина, Пальчук Еліна, Колісник Анна ввійшли до складу 100 учнів Харківського району, нагороджених путівками до дитячого оздоровчого табору "Альбатрос", де проходитиме навчання у літній школі Малої академії наук. Школярів чекають цікаві заняття за різними науковими секціями, навчальні екскурсії до Одеси та Миколаєва, походи визначними місцями Березанщини, багатої на пам’ятки археології, щедрої об’єктами природно-заповідного фонду та цікавої з точки зору розвитку туризму. Бажаємо юним дослідникам гарного відпочинку, цікавого дозвілля та набуття нових ідей для майбутніх науково-дослідницьких проектів конкурсу-захисту МАН. Чекайте нових повідомлень зі щоденника Літньої школи Малої академії наук Харківського району "Ерудит".

Галерея "Літня школа МАН 2016"