Літня школа Малої академії наук

Перше поселення греків у Північному Причорномор’ї знаходиться на острові Березань. Сюди, на невеликий острів (890м. х 480м.), розташований на відстані 12 км. від м. Очакова на виході із Дніпробугського і Березанського лиманів, дісталися спраглі до відкриттів слухачі літньої школи МАН. Під час надзвичайно цікавої навчальної екскурсії по території острова всім стало зрозуміло, чому так багато дослідників притявав він, чому з ним пов*язана безліч легенд і казок, чому навіть Пушкін писав про нього, назвавши островом Буяном. Цю частину історико-археологічного заповідника Національної Академії наук України«Ольвія».мріють відвідати у складі археологічної експедиції учні Мереф*янського медичного ліцею.Так закінчилася Літня школа Малої академії наук Харківського району "Ерудит".

Повернулися учні в рідну Мерефу веселі, сповнені радісних спогадів та далекосяжних планів.

Галерея "Березань"