Вітаємо стипендіатку!

Вітаємо ученицю 11 класу Мереф`янського медичного ліцею Щокало Анастасію із призначенням стипендії Мереф`янського міського голови.

Як член правління Ліги старшокласників Харківського району та голова учнівського самоврядування закладу організувала у Мереф'янському медичному ліцеї осередок лідерів навчальних закладів «Правильний вибір професії – щасливе майбутнє». Анастасія стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу шкільних медіа, презентувавши медіа-вісник Мереф'янського медичного ліцею власної розробки. Небайдужа до екологічних проблем рідного міста, Щокало А. організувала дослідження активістами ліцею альтернативних джерел енергії, яке представила на ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (ІІ місце), районному етапі конкурсу-захисту МАН у секції «Науково-технічна творчість та винахідництво» (І місце), районному дистанційному фестивалі до Міжнародного дня безпечного Інтернету (ІІ місце), на Барабашовських обласних читаннях з астрономії та фізики учнів та студентів і Міжнародній науково-практичній конференції учнівської молоді «Гагарінські читання». Стала призером (ІІ місце) районного фестивалю ораторського мистецтва.

Бажаємо Анастасії подальших успіхів та наснаги.