Екскурсія на о.Хортиця

/Files/images/1@.jpg

Канікули - прекрасний час для подорожей! Саме тому учні 5-8 класів Мереф`янського медичного ліцею,не гаючи часу, відвідали найбільший в Європі річковий острів, що знаходиться на річці Дніпро і входить в межі міста Запоріжжя. Це одне з 7 чудес України – острів Хортиця. Школярі мали нагоду побачити на власні очі відтворений образ столиці Вольностей Війська Запорозького Низового, відвідали житло та господарські будівлі степових лицарів, дізнались про побут та звичаї як запорожців, так і населення українських земель XVII-XVIIІ ст., відчули дух козацької доби. Також учні ознайомились із експозицією Запорізького музею техніки.

/Files/images/2@.jpg