Прекрасне свято танцю

Прекрасне свято танцю подарував місту Мерефі зразковий хореографічний колектив "Dance World". Програма із символічною назвою "Святки навтьоки" підкорила серця усіх присутніх. Учні Мереф’янського медичного ліцею не тільки взяли безпосередню участь у танцювальних композиціях під керівництвом художнього керівника Слюсар М.О.та хореографа, випускниці ліцею Куті В.О., а й забезпечили майстерний конферанс усіх постановок. Роль ведучих виконали багаторазові переможці різноманітних мистецьких конкурсів Щокало А. та Долга С., підготовлені заступником директора ліцею з виховної роботи Хихлею К.В. Активні учасники батьківської громади ліцею, небайдужі до творчого розвитку дітвари, родина Астаф’євих - Алла Григорівна та Андрій Адольфович, привітали колектив зі святами, прекрасним виступом і подарували невеличкі корисні подарунки для кожного учасника колективу. Особливо приємними були слова вдячності батькам та дітям від начальника відділу освіти, культури та спорту Мереф’янської міської ради Дейнеки Р.С. З прекрасними почуттями починають навчальний семестр учні Мерефи, завзяття, наполегливості та наснаги побажаємо їм.

/Files/images/ДВ1.jpg

/Files/images/дв3.jpg