Екскурсія до Курязької виховної колонії імені А.С. Макаренко

07.02.2018 року учні 8-9 класів КЗ "Мереф’янський медичний ліцей" з метою реалізації проекту « Я МАЮ ПРАВО» відвідали державну установу «Курязька виховна колонія імені А.С.Макаренка», що розташована у селищі Подвірки Дергачівського району.

Учні з цікавістю прослухали змістовну розповідь про історію створення колонії, переглянули документальний фільм «Семейная тайна Антона Макаренка», а також малу змогу побувати у стінах предмету гордості куряжан - музею А.С.Макаренка, відкритий до 100-річчя з дня народження видатного педагога 13 березня 1988 року; в квітні 2013 року після реставрації експонатів музею і з нагоди 125-ї річниці з дня народження А.С.Макаренка, музеєві надане «друге життя». Сьогодні це сучасний центр науково-педагогічної роботи, на базі якого проводяться екскурсії, заходи обласного та державного рівня, спрямовані на вивчення педагогічної спадщини великого педагога - А.С.Макаренка та сучасної історії розвитку та діяльності Державної кримінально-виконавчої системи держави. Відтепер учні знають про історію створення колонії та видатну постать – педагога Антона Макаренка.

Галерея " Екскурсія до Курязької виховної колонії імені А.С. Макаренко"