Ток-шоу «Біду долають небайдужі»

Ділимося наступною доброю практикою. Сьогодні за ініціативи лідерів учнівського самоврядування відбулася зустріч представників 3-х поколінь. Учні КЗ «Мереф'янський медичний ліцей» радо зустрічали гостей: батьків та дідусів і бабусь на ток-шоу «Біду долають небайдужі». В якості експерта з питань освіти в умовах децентралізації був запрошений Дейнека Р.С., начальник відділу освіти, культури та спорту Мереф'янської міської ради; органи місцевого самоврядування представляла Рудницька С.В.; заступник міського голови; учасники бойових дій на території інших держав, члени Ради ветеранів міста.

Всі присутні зібралися, щоб знайти відповідь на питання, яку людину можна вважати небайдужою, за якими критеріями визначають, що людина є видатною?

Протягом зустрічі ми згадали про Майбороду Т.І. – засновницю музею бойової слави, людину. Яка протягом життя збирала інформацію про видатних земляків, підтримувала ветеранів. Погортавши сторінки книги пам'яті, зупинилися на постаті Шила М.Т. - ветерана праці, людини, яка 43 роки обиралася депутатом міської ради, випускника нашого закладу. Багато наших випускників розлетілося, продовжуючи справу своїх наставників.

І сьогодні, 15 лютого, ми згадували і про тих, кому судилося майже зі шкільного порогу зануритися у криваві події афганської війни.

Завада Олексій Олександрович, випускник 1984 року, який, по закінченню школи вже наступного року поповнив лави солдатів, а звідти був направлений до Афганістану. Приємно, що син Олексія Олександровича продовжив традицію – став учнем нашого закладу.

На превеликий жаль, не всім нашим землякам, які брали участь у тій війні, судилося повернутися додому…

Екскурсоводи Музею бойової слави ім.Т.І.Майбороди ознайомили учасників зустрічі із життєвим шляхом Валерія Куліша та Михайла Солдатенка – мереф'ян, які загинули виконуючи інтернаціональний обов’язок на території Афганістану.

Підсумком обговорення стали поради старшого покоління молодшому, записані на символічних долоньках, які утримують віночок єдності поколінь, родин, думок.

Галерея "Ток-шоу «Біду долають небайдужі»"

Захід до річниці Афганістану