"Демократична школа"

Про зміни, які відбулися у закладі за час реалізації програми "Демократична школа", говорили у тісному колі члени батьківського комітету, учні, вчителі Комунального закладу "Мереф'янський медичний ліцей" і тренери Ірина Целухіна та Світлана Королюк. Колектив закладу продовжує інтеграцію ОДГ/ОПЛ у навчальні програми різних предметів. Зустріч однодумців відбулася в атмосфері вільного спілкування та обміну думками. Учасники висловлювали прагнення продовжити історію демократичного розвитку. Розповідали про те, що з уроків тематика ОДГ/ОПЛ переходить і у виховну роботу , й у шкільне самоврядування. Члени батьківського комітету розповіли про ініціативу участі у конкурсі міні-проектів Харківської обласної ради "Разом в майбутнє". Чекаємо на результати.