Прощання з початковою школою

В житті все має свій початок і кінець. От і настав той час, коли учні 4-Б класу зібралися на останнє родинне свято. Незабаром пролунає для них останній дзвінок, який випустить їх із початкових класів і покличе в серйозне життя старшокласників. 22 травня дітлахи попрощалися з початковою школою, з першою вчителькою Лялюк Ольгою Миколаївною. На святі діти разом з учителем згадали, якими були ці чотири роки. Учні отримали нагороди за участь у І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики, інформатики, української мови, англійської мови.Ідіть, навчайтесь, Розуму набирайтесь, З лихом не зустрічайтесь. Хай вам щастить!

Галерея "Прощання з початковою школою"

Введите сообщение...