Закриття табору

«Як швидко плине час...» - така думка промайнула в кожного, хто був присутній на святі закриття табірної зміни дитячого оздоровчого закладу - табору з денним перебуванням "Джерельце".

14 днів у таборі пролетіли як один.

Відпочинок у таборі був цікавим та веселим. В таборі була розписана буквально кожна хвилина: ігри, змагання, вікторини в розкладі слідували один за одним. На дітей чекали цікаві програми з різноманітними екскурсіями, конкурсами і спортивними змаганнями, відвідування бібліотеки, заняття гуртків — про це подбали досвідчені вихователі, котрі супроводжували відпочинок дітей.Тож відпочинок був цікавим і корисним.

А оскільки літо ще тільки в розпалі, бажаємо всім добре відпочити, набратися сил!

Галерея "Закриття табору 2018"