Екскурсія до міста Святогірськ

13 жовтня учні 5-х класів КЗ "Мереф’янський медичний ліцей" відвідали місто Святогірськ.

Спочатку діти традиційно побували у Святогірській лаврі, помилувалися мальовничими краєвидами Придінців’я, красою святогірських церков. Але найцікавіше чекало всіх у Національному природному парку "Святі гори".

Екскурсія парком захопила школярів настільки, що 1,5 години промайнули непомітно. Багато про що розповіли «Святі гори»: про сосну крейдяну - третинний релікт, вид, занесений до Червоної Книги України, про багато інших унікальних та рідкісних рослин і тварин. Вразила дітей зустріч із 600-річним дубом.

Діти отримали незабутні враження та корисні знання під час цієї цікавої поїздки.

Галерея "Екскурсія до міста Святогірськ"