Ініціативи молоді

Вчора, 3 грудня, спеціалістка відділу Вероніка Пилипенко та учениця 11 класу КЗ "Мереф`янський медичний ліцей" Харченко Анна, які є представницями молодіжної ініціативної групи Мереф’янської громади, провели зустріч зі здобувачами освіти старших класів Комунального закладу «Мереф’янський медичний ліцей» на тему активізації системи органів учнівського самоврядування, що є одним з компонентів молодіжної роботи в громаді.

Наступним кроком реалізації молодіжної політики в Мереф’янській ОТГ є активізація роботи Молодіжної ради при Мереф’янській міській раді. Результатом впровадження цих двох напрямків стане залучення молоді до процесу вирішення найактуальніших питань громади.

Протягом 2018 року в Мереф’янській громаді вже проводилось багато цікавих заходів, корисних тренінгів для молоді, і позитивний результат не змусив на себе довго чекати:

-молодіжною ініціативною групою було проведено фестиваль неординарних видів спорту «Motion Fest»;

-переможцями в проекті «Бюджет участі» стали три представниці активної молоді громади, серед яких наймолодша учасниця конкурсу Харченко Анна – автор проекту «Клуб аматорського вивчення англійської мови «Make it easy» на базі Мереф'янської міської бібліотеки».

В подальшому планується проведення таких зустрічей з учнівською молоддю у всіх навчальних закладах Мереф’янської ОТГ, щоб почути їхні думки та побажання щодо провадження молодіжної політики в громаді, шляхом активізації органів учнівського самоврядування.