Міжнародний день прав людей незвичайно відзначили у Мереф'янському медичному ліцеї. Марафон написання листів на захист прав від всесвітньо відомої організації#amnestyinternational, який допомогли організувати активісти учнівського самоврядування, викликав зацікавлення в учнів, педагогів та їхніх батьків. Завдяки участі у програмі#демократичнашколами вже знаємо, що кожен голос має значення. Марафон допомагає формувати усвідомлення власної значимості, причетності до важливої справи. Запрошуємо приєднатися до написання листів усіх небайдужих.

Галерея "Марафон написання листів на захист прав від всесвітньо відомої організації #amnestyinternational"