Віртуальна виставка «Як вода джерельна будьте ви здорові»

/Files/images/89.jpg

Ні в кого не викликає сумніву незаперечна істина: молодь – майбутнє держави, вона є рушійною силою спроможною нести кардинальні зміни в перебіг політичних та соціальних подій як в Україні, так і в усьому світі. Здорова, повноцінна і патріотично налаштована молода людина здатна впливати на державотворчі процеси, втілювати раніше нереальні задуми, займатися соціально-корисною роботою, покращуючи імідж України, рекламуючи її гостинність на весь світ. Сьогодні здоров’я і довголіття наших громадян – це питання державної ваги і державної безпеки. Відомо, скільки Україна втратила у демографічному плані за останніх 20 років. А найбільше багатство країни – це люди, їх потенціал. Головне завдання кожної держави – зберегти і примножити його. Без спорту, без здорового способу життя це неможливо. Бібліотека ліцею також не залишилася осторонь завдань, поставлених Міністерством освіти та науки, молоді та спорту, провівши низку заходів, спрямованих на залучення читачів до занять спортом та підтримку здорового способу життя.

/Files/images/333311.jpg

Одним із основних напрямків роботи з учнями є активна популяризація літератури про здоровий спосіб життя, профілактику шкідливих звичок. Популяризуючи літературу за здоровий і безпечний спосіб життя я відшукую нові, неординарні форми роботи, тим самим зацікавлюючи користувачів.До вашої уваги віртуальна виставка видань з фонду нашої бібліотеки.

/Files/images/2б.jpg

/Files/images/3б.jpg

/Files/images/4б.jpg

/Files/photogallery/9225/----5.jpg

/Files/photogallery/9225/6б.jpg

/Files/photogallery/9225/7б.jpg

/Files/photogallery/9225/8б.jpg

/Files/photogallery/9225/9б.jpg

/Files/photogallery/9225/10б.jpg

/Files/photogallery/9225/11б.jpg

/Files/photogallery/9225/12б.jpg

1. Лаптев А.П. Коварные разрушители здоровья.- К.: Десна, 1990.- 45 с., ил.

Автор брошюры рассказывает какой огромный вред здоровью наносит употребление алкогольных напитков, курение, наркомания. В брошюре предлагаются рекомендации для родителей, стремящихся уберечь своих детей от вредных привычек.

2. Савенко О. Что надо знать об инфекциях, передающихся половым путем.- Х.: Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине, 2011.- 51с.

Брошюра даёт полезную информацию и поможет предотвратить, своевременно диагностировать и вылечить ИППП.

3. Боброва А. Гепатит В.- Х.: Международный Альянс по ВИЧ/СПИД в Украине, 2011.- 27с.

В брошюре пойдет речь об опасном вирусном заболевании гепатит В. Как передается, проявляется, как определить заболевание и как защитится от него расскажет нам автор.

4. Горбасенко І.М. Що необхідно знати про туберкульоз: поради для дітей, батьків, вчителів та соціальних працівників.- К.: ПП «ІНТЕРТЕХНОЛОГІЯ», 2010.- 20с.

Брошюра доповість про джерела інфекції, шляхи поширення збудника туберкульозу, як прявляється захворювання, що вас чекає в разі відмови від лікування.

5. Шахненко В.І. Гриби – не їжа для дітей. Збірник диктантів, тематика та матеріали для бесід у загальноосвітніх навчальних закладах.- Харків, 2003.- 16с.

Збірник містить тексти диктантів, тематику бесід щодо попередження отруєнь грибами для учнів 1-11 класів навчальних закладів та інформаційний матеріал за даною проблемою. Тексти диктантів відповідають вимогам новітніхпрограм з української мови.

Посібник розрахований на вчителів початкових класів, української мови, класних керівників.

6. Копылова О.С. Что нужно знать об артериальной гипертонии.- К.: ПП «ТНК-ВР Менеджмент», 2013.- 32с.

Информация и рекомендации, описанные в брошюре направлены на сохранение здоровья и благополучия человека.

7. Medikal Nature/ «Природна медицина»: дослідження, інновації, практика.- К.: ООО «Видавничий дім «Аванпост-Прим».- №1.- 2017.-74с.

8. Неболейка самый полезный журнал о здоровье детей. - Х.: ООО «Первая экспериментальная типография». - № 1-12.- 2008.

В статьях годовой подписки журнала Неболейка раскрываются интересные, многогранные темы, авторами которых стали специалисты из разных отраслей: медики, спортсмены, педагоги. Время, которое Вы проведете с этим журналом, подарит Вам много ценной и нужной информации.