«Оберігаємо життя!»

Учбово-курсовий комбінат при підтримці Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту праці і соціальної політики Харківської міської ради та Харківської обласної організації Національної спілки письменників України провів перший відкритий літературний конкурс «Оберігаємо життя!». Мета конкурсу - розширення знань дітей і молоді про охорону життя і здоров’я, техніку безпеки і правила поведінки в місцях підвищеної небезпеки та сприяння розвитку дитячої творчості. В конкурсі взяли участь 107 учнів з 44 навчальних закладів Харкова та Харківської області. Дружина Юних пожежних «Спалах» Мереф'янського медичного ліцею на конкурс представила фантастичну поему «Як юні пожежники світ рятували». Дипломом І ступеня члени журі відзначили роботу учнів, привітали із заслуженою перемогою, побажали наснаги для наступних звершень.