Фабрика ялинкових іграшок

Скоро Новий Рік, а у Вас ще зовсім не новорічний настрій?Тоді поїхали мерщій в гості до ялинкових іграшок!

Учні 5-х, 6-А, 7-А класів КЗ "Мереф’янський медичний ліцей" побували на незвичайній екскурсії на фабриці ялинкових іграшок, де стали свідками справжнього дива, взяли в ньому участь на майстер-класі з розпису власної новорічної кулі.

Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок– це справжнє диво! Діти побачили, як з простої скляної трубки видувається куля, а потім стає сріблястою. Ну, а розписують іграшки справжні художники.

Новорічні іграшки – символ найулюбленіших сімейних свят – Нового Року та Різдва. Це речі, які символізують тепло і добро цих свят, речі, які часто передаються з покоління в покоління і радують душу багато років.

Під час екскурсії учні побували в декількох цехах і побачили весь процес створення авторської ялинкової іграшки:

• Склодувний цех. Саме тут зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагріваєтьсядо 600 градусів і майстри-склодуви видувають іграшки різних форм та розмірів.
  • Цех сріблення. Майстер-ельф показав чарівний процес сріблення прозорої кулі.
  • Художній цех. Тут побачили як на іграшки наносяться різноманітні малюнки. Талановиті художниці з радістю відкриють Вам таємниці та особливості своєї техніки розпису.
  • Супермаркет ялинкових іграшок. Тут учні придбати ялинкові іграшки з авторським розписом.

Діти повернулися додому з гарним настроєм та захоплюючими враженнями!

Галерея "Фабрика ялинкових іграшок"