Новорічна казка у ХНАТОБ ім. М.Лисенка

Новорічні свята – час, коли не лише малюки, а й дорослі вірять у дива і занурюються в атмосферу казковості… 29 грудня у світ казки потрапили і учні КЗ «Мереф`янський медичний ліцей»! Завдяки сприянню начальника відділу освіти, культури та спорту Виконавчого комітету Мереф`янської міської ради Дейнеки Р.С. дітлахи побували на прекрасному святі, організованому за сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О.

Юним гостям свята в Харківському національному театрі оперита балету голова ХОДА побажала новорічного настрою та гарних свят. З малюками працювали аніматори, також для них провели новорічну виставу «Красуня та Чудовисько»

/Files/images/ХАТОБ2.jpg

/Files/images/ХАТОБ3.jpg