Місцеве самоврядування – це ми!

Сьогодні Харченко Анна, учениця 11 класу КЗ «Мереф'янський медичний ліцей» взяла участь в урочистому прийомі у Будинку рад, де проходила церемонія нагородження переможців обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

Вітаючи присутніх Сергій Чернов підкреслив, що цьогоріч конкурс проводиться вже в сьомий раз, зібравши 372 учасника із 22 районів області.

«У конкурсі традиційно бере участь активна молодь – школярі та студенти з метою підвищення рівня знань у сфері управління та організації влади, а також ті, хто прагнуть отримати неупереджену оцінку своєї ерудиції. До розгляду та аналізу робіт ми залучаємо авторитетних фахівців за кожним напрямом»,–наголосив Сергій Чернов.

Юлія Світлична, голова Харківської обласної державної адміністравції, побажала молоді й надалі бути активними громадянами та брати участь у суспільно-політичному житі регіону.

Вітаємо Анну та бажаємо нових перемог задля добробуту нашої громади та держави!

/Files/images/Харченок обл.jpg

/Files/images/Харченок обл22.jpg.png